درباره ما

شرکت ویما که در سال 1974 میلادی (1353 شمسی )تاسیس شده است یکی از تولیدکنندگان برجسته محصولات ساختمانی با کیفیت در ایران است.
با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته و بهره گیری از فن آوری های نوین امروزه محصولات ویما تحت روش های کنترل کیفیت دقیق و هوشمندانه تولید می گردند .
شرکت ویما یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت کیسون ، از شرکت های برجسته ساختمانی و مهندسی در ایران است که بواسطۀ اجرای پروژه های ساخت و ساز در کشور های مختلف از شهرت بین المللی ویژه ای برخوردار است. (www.kayson-ir.com )
پس از گذشت سی سال از تاًسیس ویما تولیدات شرکت دستخوش تحولات شگفت آوری جهت پاسخگویی به نیازهای بازار ساخت و ساز در زمینه محصولات نوین ساختمانی بوده است.
در طول تمام سال های فعالیت خود ،‌ شرکت ویما همۀ توان خود را جهت جذب و بکارگیری فن آوریهای پیشرفته ساخت و ساز بکار گرفته است .
کیفیت ، اعتماد به محصولات و خدمات ویما و مهم تر از همه رضایتمندی مشتریان همواره ضامن موفقیت و توسعه فعالیت های ما بوده است.
  - محدوده فعالیت شرکت ویما
بازار هدف، بخشی از بازار محصولات ساختمانی  است که به فن‌آوری‌های نوین ساختمانی توجه دارد و استفاده از اینگونه محصولات را در تولید صنعتی ساختمان در دستور کار خود قرارداده است . این بازار درحال رشد و توسعه است ولی سهم آن در شرایط فعلی نسبت به کل بازار، اندک است . مأموریت شرکت ویما ، کسب موقعیت برتر در این بخش در حال توسعه می‌باشد .
تولید محصولات نوین ساختمانی ، عرضه محصولات و خدمات نوین ساختمانی و اخذ نمایندگی و مشارکت با شرکتهای برتر خارجی و نیز اجرای پروژه‌هایی که از محصولات نوین استفاده می‌کنند ، سه رکن اصلی شرکت ویما محسوب می‌شود که در ادامه به توضیح مختصر آنها می‌پردازیم :

 

 

1 - تولید محصولات وخدمات نوین ساختمانی :

محصولاتی که تولید آنها بر پایه فن آوری های نوین همچنان در مقایسه با واردات توجیه فنی و اقتصادی دارند ، در دستور کار شرکت ویما قرار دارد.
ویما در چشم‌انداز بلند مدت خود تولید کارخانه‌ای ساختمان و نصب در محل اجرا را دنبال می‌کند . ویژگی‌های این نگرش به شرح زیر می‌باشد :


•    کاهش قیمت تمام شده تولیدات
•    بهبود کیفیت و استاندارد سازی محصولات
•    افزایش سرعت اجرا
•    کاهش چشمگیر ضایعات
•    ایجاد امکان انبوه‌سازی به روش صنعتی و تولید مسکن در مقیاس کلان

 

 

 

2 - عرضه محصولات نوین : 

عرضه محصولات نوین ساختمانی بر پایه اصول و اهداف ذیل از محورهای فعالیت ویماست:
•    اخذ نمایندگی و ایجاد مشارکت با شرکتهای برتر خارجی از طریق تماس فعال و گسترده با آنها
•    مشارکت فعال در ایجاد بازارهای اختصاصی مصالح نوین ساختمانی در تهران و سایر کلان شهرها
•    کوشش در جهت بسیج شرکتهای مشاور و پیمانکار با هدف ایجاد بازارهای متمرکز مصالح نوین ساختمانی
•    ارائه خدمات مدرن انبارداری در ارتباط با مصالح نوین ساختمانی
•    عرضه محصولات مرتبط با  هوشمندسازی ساختمان

3 - اجرا :

در راستای اهداف استراتژیک شرکت و همچنین به منظور معرفی و جاری کردن کاربرد محصولات نوین ساختمانی و ارائه خدمات تجهیز کارگاه، موارد زیر در دستور کار بخش اجرایی شرکت قرار می گیرد:
•    طرح و اجرا پروژه های تجهیز کارگاه با استفاده  از روشها و محصولات نوین ساختمانی بنابر سفارش کارفرما.
•    اجرای بخشهایی از ساختمان مانند دیوارهای داخلی ، دیوارهای خشک، سازه‌های فضایی و سبک، اجرای نما با استفاده از محصولات نوین ساختمانی
•    ساخت ساختمان‌هایی که در کارخانه‌ تولید و در محل اجرا نصب می‌شوند . (مانند تکنولوژی ترکیب سازه های سبک فلزی و سمنت برد)
•    شرکت در مناقصات و در فعالیت‌های مرتبط با روشهای نو و محصولات نوین ساختمانی ، ارائه ایده‌های نو در توسعه کاربرد محصولات نوین در پروژه‌های ساختمانی .

توسعه و پژوهش

بخش توسعه و پژوهش شرکت ویما عهده دار وظایف توسعه و بهبود محصولات نوین ساختمانی با هدف ترویج ساخت ساختمان های صنعتی در مقیاس بزرگ است. کاربرد فنون کارا در ساخت و نصب ساختمان های پیش ساخته ما را قادر می سازد تا به کیفیت ساختمان ، کاهش هزینه و افزایش سرعت اجرا دست یابیم.
تلاش پیگیر و مداوم تیم تحقیق و توسعه ویما عامل تعیین کننده ای در ایجاد توانایی ما برای پاسخگویی به نیاز ها و توسعه بازار ساخت و ساز است . ازین روست که طراحی و روش های اجرای نوین از توانایی های برجسته ویما محسوب می گردد.
ما خدمات طراحی و مشاوره را جهت حل اساسی مشکلات مشتریان خود به آنها عرضه می کنیم. ما همچنین فعالانه در جهت فعالیت در قالب مشارکت های تجاری و سرمایه گذاری های مشترک و برای بهبود و تنوع محصولات با هدف ارائه خدمات بهتر به مشتریانمان می کوشیم.

همکاری تجاری با دیگران

ما معتقدیم که جهانی شدن بازار ما را به شکل دادن ، همکاری و مشارکت با دیگر فعالان ساخت و ساز در بازار جهانی فرا می خواند.
ما معتقدیم که با تکیه بر موقعیت تثبیت شده ویما در بازار ساخت و ساز کشور ، همکاری و مشارکت بر پایه سود دو جانبه ( برد – برد ) امکان بازگشت سرمایه و همچنین بهبود شرایط رقابتی را برای شرکای ما فراهم خواهد ساخت .


 

نظرات
    عنوان بلوک شخصی

    هر متنی دوست داشتید همراه با عکس و لینک می توانید در این بلوک قرار دهید.
    مثل شماره تماس
    یا لینک به صفحه خودتان در شبکه های اجتماعی

    021123456789